Polska, fragment dewizki (?), XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:29:20
324952
Opis: Polska, fragment dewizki (?), XIX/XX w., Kartusz na którym Orzeł w koronie, na stronie odwrotnej popiersie Tadeusza Kościuszki lekko w prawo, wokół połączone ogniwa łańcucha
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro (?), 27.0 x 37.1 mm, 5.41 g

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 169

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  155 zł
4)  105 zł
5)  60 zł