Polska, 1/2 guldena, 1927

Polska, 1/2 guldena, 1927

Polska, 1/2 guldena, 1927

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 21:02:20
320493
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 1/2 guldena, 1927, Berlin, Koga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: AKS 16, Jaeger D.6, CNG 514.II, Parchimowicz 59b

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 684

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  195 zł
6)  140 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  100 zł
10)  85 zł
11)  80 zł
12)  65 zł
13)  60 zł