Polska, Orzeł wz. 19 na czapkę

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:29:40
324953
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Orzeł wz. 19 na czapkę, Orzeł mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 38.9 x 58.9 mm, 13.45 g (z nakrętką)
Literatura: Zawistowski 42

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 795

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 000 zł
4)  960 zł
5)  840 zł
6)  580 zł
7)  480 zł
8)  450 zł
9)  370 zł
10)  290 zł
11)  270 zł
12)  230 zł
13)  210 zł
14)  110 zł
15)  80 zł
16)  70 zł
17)  65 zł
18)  60 zł