Polska, furażerka

Rozpoczęcie: 31-05-2021 18:00
Zakończenie: 10-06-2021 22:48:20
Polska, furażerka

Polska, furażerka

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:48:20
324555
Opis: Polska, furażerka, Czarna furażerka (niemiecka?) z przymocowaną Odznaką Pamiątkową 10 Brygady Kawalerii (kopią odlaną), mocowaną na słupek, z nakrętką sygnowaną Kirkwood & Son Edinburgh, wewnątrz furażerki odciśnięte 60
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kopia odznaki na czapce

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 257