Polska, Katedra pw. Wniebowzięcia N.M.P. w Gorzowie Wielkopolskim, 1997

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:42:20
323354
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, Katedra pw. Wniebowzięcia N.M.P. w Gorzowie Wielkopolskim, 1997, Warszawa, Aw: Półpostać błogosławiącego papieża lekko w prawo, V PIELGRZYMKA JANA PAWŁA II DO POLSKI - 31•V-10•VI•1997, Rw: Widok katedry pw. Wniebowzięcia NMP, niżej herb Gorzowa Wielkopolskiego, z prawej GORZÓW / WIELKOPOLSKI / 2•VI•1997, KATEDRA p.w. WNIEBOWZIĘCIA N.M.P., medal projektu Roussany Nowakowskiej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 69.8 mm, 122.81 g, nakład 200 sztuk
Literatura: Grabowski 0951, MMP 79/97, Nestorowicz 900, Paszkowycz 53/97

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 64

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  70 zł
4)  36 zł