Francja, Medal Przyjaźni Francusko-Polskiej w Zgromadzeniu Narodowym Francji

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:23:00
320777
Opis: Francja - XX wiek, Medal Przyjaźni Francusko-Polskiej w Zgromadzeniu Narodowym Francji, Aw: Wnętrze budynku Zgromadzenia Narodowego, Rw: Widok budynku Zgromadzenia Narodowego, ASSEMBLEE NATIONALE, niżej GROUPE D'AMITIE / FRANCE-POLOGNE, z lewej sygnatura autora RB, na obrzeżu nabita punca BRONZE
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 49.6 mm, 69.53 g, delikatna patyna

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 146

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł
4)  26 zł
5)  24 zł