Polska, 25-lecie konsekracji kościoła p.w. Krzyża Świętego w Warszawie-Jelonkach, 1993

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:43:00
323340
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, 25-lecie konsekracji kościoła p.w. Krzyża Świętego w Warszawie-Jelonkach, 1993, Warszawa, Aw: Papież obejmujący kardynała Wyszyńskiego, SŁUDZY - MARYI, Rw: Fasada kościoła na tle wschodzącego słońca, niżej szarfa na której 1968–1993, 25-LECIE KONSEKRACJI KOŚCIOŁA PODW. KRZYŻA ŚWIĘTEGO, medal projektu Alfreda Kózki
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.9 mm, 105.85 g, nakład 300 sztuk
Literatura: Grabowski 0875, MMP 93/248, Nestorowicz 829, Paszkowycz 35/93

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 101

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  55 zł
4)  36 zł