Zakończenie: 10-06-2021 20:00 ÷ 22:48
Polska, Papież Jan Paweł II, 2005
324681
Aw: Popiersie papieża lekko w lewo, wokół cztery herby pa... | I |
95 zł szac. 60 zł 104 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Kolegium Jana Pawła II, 2000
323002
Aw: Godło herbu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, CA... | I/I- |
95 zł szac. 50 zł 61 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal z serii kólewskiej PTAiN - Bolesław Śmiały, 1972
325113
Aw: Denar, wokół BOLEZLAVS, z lwewej MLVIII / ML / XXIX, ... | I |
90 zł szac. 50 zł 81 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 25-lecie konsekracji kościoła p.w. Krzyża Świętego w Warszawie-Jelonkach, 1993
323340
Aw: Papież obejmujący kardynała Wyszyńskiego, SŁUDZY - MA... | I |
90 zł szac. 60 zł 101 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, Medal Przyjaźni Francusko-Polskiej w Zgromadzeniu Narodowym Francji
320777
Aw: Wnętrze budynku Zgromadzenia Narodowego, Rw: Widok bu... | I/I- |
75 zł szac. 40 zł 148 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 15 lat Instytutu Maszyn Matematycznych, 1972
325114
Aw: Pasek perforowany, z lewej ZAM / XV / IMM, Rw: 1957 /... | I |
75 zł szac. 50 zł 55 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Święci Męczennicy z Międzyrzecza, 1997
323353
Aw: Półpostać błogosławiącego papieża lekko w prawo, V PI... | I |
75 zł szac. 60 zł 73 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, medal nagrodowy za pracowitość i sztukę, bez daty
324336
Aw: Głowa cara w prawo i legenda, Rw: Czterowierszowy poz... | III |
65 zł szac. 100 zł 102 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914
324335
z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na... | III+/II- |
65 zł szac. 80 zł 103 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929
320774
Aw: Snopek zboża, PAMIĄTKA z POWSZECHNEJ WYSTAWY KRAJOWEJ... | II/II- |
65 zł szac. 100 zł 64 wyświetleń |
2 | zakończona |