Rosja, medal nagrodowy za pracowitość i sztukę, bez daty

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:26:00
324336
Opis: Rosja - Aleksander II (1855–1881), medal nagrodowy za pracowitość i sztukę, bez daty, Aw: Głowa cara w prawo i legenda, Rw: Czterowierszowy poziomy napis ЗА ТРУДОЛЮБIЕ И ИСКУСТВО otoczony wieńcem; medal nie nadany, o czym świadczy brak dedykacji.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 41.8 mm, 33.35 g, na godzinie 11 mała dziurka, miejscowa patyna
Literatura: Diakov 642.7

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 102

1)  65 zł
2)  60 zł