Polska, Papież Jan Paweł II, 2005

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:34:40
324681
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, Papież Jan Paweł II, 2005, Warszawa, Aw: Popiersie papieża lekko w lewo, wokół cztery herby papieskie, 16 PAŹDZIERNIKA 1978 - 2 KWIETNIA 2005 - JAN PAWEŁ II - WIELKI • PAPIEŻ, Rw: Matka Boska z Dzieciątkiem, wokół cztery monogramy MARYA, *18 MAJA 1920 - +2 KWIETNIA 2005 - TOTVS TVVS - TOTVS TVVS, medal projektu Roberta Kotowicza
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 42.5 x 42.5 mm, 39.96 g, nakład nieznany, odmiana ze znakiem mennicy, wersja w tombaku złoconym nienotowana w literaturze

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 104

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  55 zł
5)  48 zł
6)  46 zł
7)  36 zł