Zakończenie: 20-05-2021 20:00 ÷ 22:43
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy urodzin Tadeusza Kościuszki, 1946
320760
Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w prawo, TADEUSZ KOŚCIU... | I/I- |
840 zł szac. 400 zł 242 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, powstanie listopadowe, 1832
320762
Aw: Nagi mężczyzna zrywający okowy, stojący na fragmencie... | II |
1 550 zł szac. 250 zł 681 wyświetleń |
16 | zakończona | |
Niderlandy, medalion (jednostronny odlew) Floris de Pallant, ok. 1680 (późniejsza kopia)
320763
Głowa w prawo, legenda FLORIS • GRA • VA • CVIRN BORCH • ... | II |
55 zł szac. 30 zł 203 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę zwycięstwa pod Orszą, XIX w.
320764
Aw: Popiersie w prawo, SIGISM • I • REX • POL • MAGN • DV... | II |
720 zł szac. 75 zł 246 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy, 1927
320770
Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura J.AVMILLER, PROF. D... | II+ |
540 zł szac. 150 zł 200 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, stulecie Banku Polskiego, 1928
320771
Aw: Dwie głowy w prawo, na odcięciu szyi sygnatura J. Aum... | II+ |
125 zł szac. 120 zł 177 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie, 1896
320772
Aw: Widok Wawelu, u góry godło herbu Krakowa, u dołu kart... | II/III |
330 zł szac. 300 zł 127 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie, wybity w 1978 roku - kopia medalu z 1896
320773
Aw: Widok Wawelu, u góry godło herbu Krakowa, u dołu kart... | II+ |
170 zł szac. 200 zł 96 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929
320775
Aw: Snopek zboża, PAMIĄTKA z POWSZECHNEJ WYSTAWY KRAJOWEJ... | II |
100 zł szac. 120 zł 86 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę chrztu
320792
Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącem... | III+ |
560 zł szac. 120 zł 176 wyświetleń |
7 | zakończona |