Polska, medal pamiątkowy, 1927

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:37:40
320770
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal pamiątkowy, 1927, Warszawa, Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura J.AVMILLER, PROF. DR ANTONI - GLVZIŃSKI, Rw: Kielich z dwoma wężami, niżej DYREKTOROWI KLINIKI / CHORÓB WEWNĘTRZNYCH / W WARSZAWIE, / B. REKTOROWI VNIWERSYTETV / LWOWSKIEGO, / B. DZIEKANOWI WYDZIAŁV LEKARSKIEGO, / STAŁEMV SEKRETARZOWI WARSZ. TOW. / LEKARSKIEGO / NA PAMIĄTKĘ 70-LECIA VRODZIN / I PRAWIE / PÓŁWIEKOWEJ PRACY / NAVKOWO-LEKARSKIEJ / UCZNIOWIE I PRZYJACIELE / MCMXXVII, medal projektu Józefa Aumillera
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 55.2 mm, 77.94 g
Literatura: Strzałkowski 589 (R)

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 200

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  290 zł
4)  210 zł
5)  95 zł
6)  90 zł