Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 20:27:20
323027
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Shatalin BD22-103

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 1456

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  2 200 zł
4)  1 900 zł
5)  1 700 zł
6)  1 600 zł
7)  1 500 zł
8)  1 200 zł
9)  780 zł
10)  720 zł
11)  700 zł
12)  680 zł
13)  640 zł
14)  620 zł
15)  600 zł
16)  430 zł
17)  350 zł
18)  330 zł
19)  310 zł
20)  290 zł
21)  270 zł
22)  240 zł
23)  230 zł
24)  220 zł