Polska, Medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie, 1896

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:34:20
320772
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie, 1896, Norymberga, Aw: Widok Wawelu, u góry godło herbu Krakowa, u dołu kartusz, w którym narzędzia rolnicze, z prawej sygnatura A.NEUDECK, Rw: Gałąź jabłoni z owocami, niżej irysy, TOWARZYSTWO OGRODNICZE W KRAKOWIE, na obrzeżu nabita punca Ag
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 49.5 mm, 59.74 g, zapiłowanie, naprawiane tło awersu po zarysowaniach
Literatura: Strzałkowski 69

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 127

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  190 zł
4)  180 zł