Polska, medal na pamiątkę chrztu

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:33:40
320792
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę chrztu, Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, TEN JEST MOJ MIŁY SYN KTOREGOM SOBIE UPODOBAŁ., w odcinku sygnatura I.HERKNER, Rw; NIECH CIĘ MA W OPIECE, niżej Matka Boska Częstochowska, niżej NA PAMIĄTKĘ CHRZTU / Merkel Frydrich / d 1. L 1876 r., niżej wieniec, na obrzeżu punca srebra, medal autorstwa Józefa Herknera, na obrzeżu punca srebra 84
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 49.1 mm, 31.30 g, próby 875, uderzenie obrzeża spowodowane nabijaniem punc, cyzelowane tło

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 176

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  360 zł
4)  320 zł
5)  120 zł
6)  100 zł
7)  75 zł