pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 29-03-2021 18:00
Zakończenie: 08-04-2021 20:00 ÷ 21:59
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 20 złotych, 1995
Polska, 20 złotych, 1995
321159
Katyń, Miednoje, Charków 1940
I/I-

145 zł

szac. 120 zł

170 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 10 złotych, 2014
Polska, 10 złotych, 2014
321150
Brakteat Mieszka III Starego

145 zł

szac. 60 zł

301 wyświetleń

13 zakończona
Watykan (Państwo Kościelne), 5 lirów, 1933/1934
321114
I/I-

145 zł

szac. 60 zł

335 wyświetleń

12 zakończona
Polska, Orzeł wz. 19 na czapkę (odlew?)
321336
mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana

145 zł

szac. 50 zł

300 wyświetleń

6 zakończona
Kanada, 5 dolarów, 2015
Kanada, 5 dolarów, 2015
320997
Liść klonowy

150 zł

szac. 110 zł

155 wyświetleń

5 zakończona
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 2006
321215
Walking Liberty

150 zł

szac. 110 zł

110 wyświetleń

5 zakończona
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2009
321116
typ Walking Liberty

150 zł

szac. 110 zł

129 wyświetleń

5 zakończona
Polska, sztabka kolekcjonerska
321004

150 zł

szac. 100 zł

241 wyświetleń

7 zakończona
Niemcy, denar
Niemcy, denar
321307
III/IV

155 zł

szac. 100 zł

140 wyświetleń

5 zakończona
Polska, denar krzyżowy, X/XI w.
321302

155 zł

szac. 50 zł

196 wyświetleń

9 zakończona