Polska, 5 złotych, 2013

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 5 złotych, 2013

Polska, 5 złotych, 2013

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:17:40
321148
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 5 złotych, 2013, Warszawa, denar Bolesława Chrobrego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 24 mm, próby "925", nakład 20.000 sztuk, miejscowa patyna, stemple lustrzane, moneta w plastikowym, kwadratowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 1281

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 570

1)  220 zł
2)  220 zł
3)  150 zł
4)  150 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  48 zł
8)  46 zł
9)  42 zł
10)  38 zł
11)  34 zł
12)  32 zł
13)  30 zł
14)  28 zł
15)  26 zł