wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Monety Getta Łodzkiego 1940-1944, Białystok 2016, ISBN 97..

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:04:00
321032
Opis: wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Monety Getta Łodzkiego 1940-1944, Białystok 2016, ISBN 978839531813
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 197 stron formatu A5, oprawa twarda, bardzo szczegółowe opracowanie monet bitych w getcie łódzkim, nakład tylko 100 egzemplarzy, bardzo rzadka i pięknie zachowana pozycja

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 841

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  640 zł
4)  620 zł
5)  490 zł
6)  410 zł
7)  300 zł
8)  210 zł
9)  200 zł
10)  165 zł
11)  155 zł