Polska, 2 złote, 1830 FH

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 2 złote, 1830 FH

Polska, 2 złote, 1830 FH

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:45:20
321316
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 2 złote, 1830 FH, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 995, H-Cz. 3641, Plage 61, Berezowski 2.50 zł

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 683

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  660 zł
4)  620 zł
5)  540 zł
6)  520 zł
7)  460 zł
8)  370 zł
9)  350 zł
10)  320 zł
11)  300 zł
12)  290 zł
13)  280 zł
14)  270 zł
15)  260 zł