Polska, Orzeł wz. 19 na czapkę (odlew?)

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:57:40
321336
Opis: Polska, Orzeł wz. 19 na czapkę (odlew?), mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 43.5 x 61.0 mm, 17.47 g (bez nakrętki), przebite końcówki skrzydeł
Literatura: Zawistowski 78

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 163

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  80 zł
5)  42 zł
6)  30 zł