Polska, 20 złotych, 1995

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 20 złotych, 1995

Polska, 20 złotych, 1995

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:09:40
321159
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1995, Warszawa, Katyń, Miednoje, Charków 1940
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 38.6 mm, próby "925", nakład 30.000 sztuk, miejscowa patyna, stemple lustrzane, moneta w plastikowym, kwadratowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 719

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 170

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  80 zł