Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 2006

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:46:20
321215
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 2006, West Point, Walking Liberty
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "999" 31.21 g, miejscowa patyna, pięknie zachowane
Literatura: KM 273

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 70 zł
Cena szacunkowa: 110 zł
Ilość odsłon: 109

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  110 zł