Zakończenie: 11-02-2021 20:00 ÷ 22:32
Francja, medal z serii władcy Francji - Rudolf I Burgundzki, 1839
316749
Aw: Popiersie władcy w lewo, z boków sygnatura CAQUÉ - 18... | I- |
280 zł szac. 200 zł 138 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Chlotar III, 1840
316748
Aw: Popiersie władcy w lewo, obok sygnatura CAQUÉ 1840, C... | I-/II+ |
280 zł szac. 200 zł 148 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Karol VI Szalony, ok. 1840
316747
Aw: Popiersie władcy w prawo, z prawej sygnatura CAQUÉ, C... | II/II- |
240 zł szac. 200 zł 133 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Generał Mikołaj Bołtuć, 1985
317159
Aw: Głowa 1/4 w lewo, GEN. MIKOŁAJ BOŁTUĆ * 1893 - + 22 •... | I |
60 zł szac. 40 zł 91 wyświetleń |
5 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, zestaw 2 cenników
92096
w skład zestawu wchodzi: 1) Tyszkiewicz Józef – Podręczni... | I |
70 zł szac. 40 zł 185 wyświetleń |
6 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zyg..
92076
Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zyg... | I |
75 zł szac. 40 zł 129 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Bizancjum, solidus, 542–565
317489
Aw: Popiersie cesarza na wprost, D N IVSTINIANVS P P AVG;... | II |
2 600 zł szac. 2 200 zł 345 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Celtowie Wschodni, obol typu Baumreiter, ok. III-II w. pne
317421
Aw: Zceltyzowana głowa brodatego Zeusa w prawo, Rw: Jeźdz... | II-/III+ |
300 zł szac. 300 zł 210 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, 1/5 tetradrachmy, ok 342-337 pne
317416
Aw: Głowa młodego mężczyzny w prawo, Rw: Nagi jeździec na... | III/III- |
125 zł szac. 150 zł 259 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, drachma, ok. 310–301 pne
317371
Aw: Głowa Heraklesa, nakryta lwią skórą, w prawo; Rw: Zeu... | III+ |
450 zł szac. 300 zł 224 wyświetleń |
6 | zakończona |