Polska, 20 kopiejek = 40 groszy, 1850 MW

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 21:17:40
317305
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 20 kopiejek = 40 groszy, 1850 MW, Warszawa, bez jagódki i żołędzia przy podwójnej wstędze
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadkie
Literatura: Berezowski 2 zł, Bitkin 1263, Kuriański G40W50.2, Plage 397

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 807

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  1 050 zł
4)  1 000 zł
5)  1 000 zł
6)  490 zł
7)  480 zł
8)  470 zł
9)  460 zł
10)  450 zł
11)  430 zł
12)  420 zł
13)  240 zł
14)  230 zł
15)  220 zł
16)  210 zł
17)  200 zł
18)  195 zł
19)  185 zł