Polska, półgrosz koronny, 1408

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:54:00
317376
Opis: Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), półgrosz koronny, 1408, Kraków, Aw: Korona, + MONE * WLΛDISLΛI, Rw: Orzeł, + REGIS POLONIE *
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.8 mm, 1.42 g, patyna
Literatura: Frynas P.16.1.7, Gum-H. 415, Gum-P. 518, Kop. 359, Kubiak typ XI, Pawlikowski XI.1.1 (R)

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1014

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  680 zł
4)  640 zł
5)  500 zł
6)  430 zł
7)  410 zł
8)  360 zł
9)  270 zł
10)  260 zł
11)  200 zł
12)  195 zł
13)  190 zł
14)  185 zł
15)  160 zł
16)  110 zł
17)  105 zł
18)  100 zł
19)  95 zł
20)  90 zł