Polska, 1 złoty, 1830 FH

Polska, 1 złoty, 1830 FH

Polska, 1 złoty, 1830 FH

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 21:17:00
317429
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 1 złoty, 1830 FH, Warszawa, odmiana z kropkami po ZŁO i POL, pod wieńcem z liści dębowych inicjały mincerza FH
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna, bardzo ładny
Literatura: Bitkin 999, Plage 73, Berezowski 2.50 zł

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 1562

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł
3)  1 600 zł
4)  1 550 zł
5)  1 500 zł
6)  1 400 zł
7)  1 300 zł
8)  1 250 zł
9)  1 150 zł
10)  1 050 zł
11)  1 000 zł
12)  1 000 zł
13)  940 zł
14)  920 zł
15)  880 zł
16)  780 zł