Francja, medal z serii władcy Francji - Karol VI Szalony, ok. 1840

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 22:27:00
316747
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Karol VI Szalony, ok. 1840, Aw: Popiersie władcy w prawo, z prawej sygnatura CAQUÉ, CHARLES VI - ROI DE FRANCE, Rw: CHARLES VI. / 55EME ROI. / FILS DE CHARLES V. / NÉ 1368. / ROI 1380. / BATAILLE DE ROSEBECQ 1382. / RÉVOLTE DITE DES MAILLOTINS 1382. / PACIFICATION DE LA FLANDRE 1383. / GUERRE EN BRETAGNE 1392. / EDIT CONTRE LES JUIFS 1394. / FACTIONS DES ARMAGNACS / ET DES BOURGUIGNONS 1410. / CONFÉRENCE DE PONTOISE 1413. / BATAILLE D'ANZINCOURT 1415. / BATAILLE DE BAUGÉ / 1421. / MORT 1422.
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 68.90 g, uderzenie przy krawędzi

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 132

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  125 zł