Francja, medal z serii władcy Francji - Rudolf I Burgundzki, 1839

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 22:26:20
316749
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Rudolf I Burgundzki, 1839, Aw: Popiersie władcy w lewo, z boków sygnatura CAQUÉ - 1839, RAOUL ROI - DE FRANCE., Rw: RAOUL. / 32EME. ROI. / FILS DE RICHARD, / DUC DE BOURGOGNE. / NÉ 893. / ROI 923. / INVASIONS / DES NORMANDS ET DES HONGROIS 924. / TRAITÉ AVEC CHARLES LE SIMPLE 928. / GUERRE EN AQUITAINE / ET VICTOIRE REMPORTÉE / SUR GUILLAUME DUC DE NORMANDIE 930. / SOUMISSION DU LANGUEDOC 932. / LIGUE / ENTRE LES ROIS DE FRANCE / D'ALLEMAGNE ET DE BOURGOGNE / 935. / MORT 936.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 51.9 mm, 62.32 g, patyna

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 137

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  125 zł