Francja, medal z serii władcy Francji - Chlotar III, 1840

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 22:26:40
316748
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Chlotar III, 1840, Aw: Popiersie władcy w lewo, obok sygnatura CAQUÉ 1840, CLOTAIRE III ROI - DE FRANCE, Rw: CLOTAIRE III. / 13EME. ROI. / NÉ 650. / ROI 656. / RÉGENCE / DE BATILDE, REINE MÈRE / DE 656 A 666. / EBROIN SUCCÈDE A ERCHINOALD / DANS LA DIGNITÉ / DE MAIRE DU PALAIS, 666. / ORGUEIL VIOLENCES ET CRUAUTÉS / DU NOVEAU MAIRE / RETRAITE DE BATILDE / A ĽABBAYE DE CHELLES. / 670. / MORT 670.
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 53.56 g, patyna

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 147

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  125 zł