Zakończenie: 31-12-2020 20:00 ÷ 22:26
Polska, Jan Olbracht (późniejszy odlew)
315129
Medal z serii królewskiej autorstwa Jana Filipa Holzhaeus... | II |
240 zł szac. 60 zł 193 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Wielka Brytania, medal z królową Wiktorią, (1839)
314848
Aw: Głowa Wiktorii w lewo, na odcięciu sygnatura W. WYON ... | I |
330 zł szac. 250 zł 361 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, zestaw medali - "Pory Roku"
315024
projektu Piotra Demitraszka, w skład zestawu wchodzą meda... | I |
500 zł szac. 500 zł 556 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal wybity na pamiątkę pielgrzymki papieża do Niemiec, 1987
314692
Aw: Popiersie Ojca Świętego na wprost, Rw: Ojciec Święty ... | I/I- |
940 zł szac. 750 zł 285 wyświetleń |
9 | zakończona |