Zakończenie: 01-10-2020 20:00 ÷ 22:49
Polska, medali wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
309739
Aw: Statek na morzu i napis w otoku MS PIŁSUDSKI, Rw: Zar... | I |
110 zł szac. 150 zł 75 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal - przeniesienie zwłok Mickiewicza na Wawel, 1890
309795
sygnowany W. GLOWACKI; Aw: Głowa wieszcza narodowego w pr... | II |
105 zł szac. 100 zł 236 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 80. rocznica zbrodni katyńskiej, 2020
305862
Aw: Krzyż, na którym Orzeł z przestrzelons piersią, z bok... | I |
105 zł szac. 100 zł 628 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Zestaw 2 medali: Sławoj Leszek Głódź - biskup polowy Wojska Polskiego, 1995
307287
Aw: Herb biskupi pod kapeluszem kardynalskim, SŁAWOJ LESZ... | I |
95 zł szac. 100 zł 167 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, 2000
309584
Aw: Personifikacja wolności, trzymająca róg obfitości, id... | I- |
90 zł szac. 100 zł 198 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Rosja, medal z Adamem Mickiewiczem, 1976
309798
autorstwa M. Szmakowa, Aw: Popiersie na wprost i napis ro... | I- |
85 zł szac. 60 zł 209 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal 600-lecie miasta Pabianic, 1933
309797
Aw: Herb Pabianic, daty 1333-1933 poniżej, w otoku 600 LE... | II- |
85 zł szac. 50 zł 140 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, beatyfikacja o. Honorata Koźmińskiego, 1988
307286
Aw: Popiersie 1/3 w lewo, BŁ. HONORAT / KOŹMIŃSKI / 1829+... | I- |
85 zł szac. 60 zł 143 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983
306882
Aw: Popiersie Jana Sobieskiego, IOANNES III SOBIESKI - RE... | I |
80 zł szac. 100 zł 152 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na 1000 lecie państwa polskiego, 1966
309741
medal projektu Wacława Kowalika; Aw: Rycerz piastowski i ... | I |
75 zł szac. 80 zł 190 wyświetleń |
7 | zakończona |