Zakończenie: 01-10-2020 20:00 ÷ 22:49
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), zestaw 3 replik zlotego medalu milenijnego z Janem Pawłem II, 2000
309247
zestaw trzech medali, będących replikami złotego medalu m... | I |
340 zł szac. 250 zł 294 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę 50. rocznicy powstania Sądu Rzeszy w Lipsku, 1929
308866
Aw: Budynek sądu, u góry 1879 - 1929, na dole VOCKE • KAS... | II/II+ |
310 zł szac. 250 zł 154 wyświetleń |
3 | zakończona | |
308865
Aw: Budynek sądu, u góry 1879 - 1929, na dole VOCKE • KAS... | II/III |
310 zł szac. 250 zł 166 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę wizyty Rudolfa i Stefanii w Krakowie, 1887
309796
sygnowany W PITTNER, Aw: Popiersia pary arcyksiążęcej w p... | II- |
280 zł szac. 80 zł 416 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, zestaw 3 medali, 1999
307275
w skład zestawu wchodzą medale na pamiątkę wstąpienia Pol... | I |
230 zł szac. 250 zł 165 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 400 lat Unii Brzeskiej, 1996
307283
Aw: Dwa popiersia, w dolnej części KLEMENS VIII - ZYGMUNT... | I/I- |
220 zł szac. 150 zł 188 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, zestaw 3 medali, 1999
308870
210 zł szac. 200 zł 233 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, plakieta pamiątkowa Mennica Polska w formie przypinki, 1996
305258
Widok Starego Miasta w Warszawie, wyżej bursztyn, na dole... | I |
165 zł szac. 50 zł 242 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy dla tenisistów, 1927
309740
Aw: Tenisista uderzający piłkę forhendem, Rw: W wieńcu, w... | III |
130 zł szac. 70 zł 66 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal - Jan Paweł II, 1979
309638
medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys upamiętniający orędz... | I- |
120 zł szac. 100 zł 151 wyświetleń |
6 | zakończona |