Polska, medal na 1000 lecie państwa polskiego, 1966

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 22:36:20
309741
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na 1000 lecie państwa polskiego, 1966, medal projektu Wacława Kowalika; Aw: Rycerz piastowski i klęczący obok niego chłop trzymający młode drzewko dębowe, na dole sygnatura WK, TYSIĄCLECIE PAŃSTWA POLSKIEGO-966-1944-1966, Rw: Bloki skalne z wyrzeźbionymi herbami województw, miastami przemysłowymi oraz miejscami bitew Armii Ludowej, niżej PKWN, z boku sygnatura WK, POLSKA RZECZYPOSPOLITA LUDOWA - SPADKOBIERCZYNIĄ TRADYCJI TYSIĄCLECIA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 69.6 mm, 122.05 g
Literatura: Paszkowycz 5/66, MMP 154

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 190

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  48 zł