Zakończenie: 01-10-2020 20:00 ÷ 22:49
Polska, medal na pamiątkę 500. rocznicy założenia Rohatyna, 1927
308874
Aw: Tarcza z herbem Rohatyna, z boków inicjały Rudolfa Mę... | II |
820 zł szac. 200 zł 198 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal - Jan Paweł II, 1979
309638
medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys upamiętniający orędz... | I- |
120 zł szac. 100 zł 152 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Rosja, medal z Adamem Mickiewiczem, 1976
309798
autorstwa M. Szmakowa, Aw: Popiersie na wprost i napis ro... | I- |
85 zł szac. 60 zł 209 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), zestaw 3 replik zlotego medalu milenijnego z Janem Pawłem II, 2000
309247
zestaw trzech medali, będących replikami złotego medalu m... | I |
340 zł szac. 250 zł 294 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Śląsk, Medal nagrodowy wystawy rolniczej, 1913
308867
Aw: Heros trzymający łopatę i wyrwane drzewo, w tle zabud... | II- |
450 zł szac. 200 zł 203 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę wizyty Rudolfa i Stefanii w Krakowie, 1887
309796
sygnowany W PITTNER, Aw: Popiersia pary arcyksiążęcej w p... | II- |
280 zł szac. 80 zł 418 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal - przeniesienie zwłok Mickiewicza na Wawel, 1890
309795
sygnowany W. GLOWACKI; Aw: Głowa wieszcza narodowego w pr... | II |
105 zł szac. 100 zł 237 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal 600-lecie miasta Pabianic, 1933
309797
Aw: Herb Pabianic, daty 1333-1933 poniżej, w otoku 600 LE... | II- |
85 zł szac. 50 zł 142 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 400 lat Unii Brzeskiej, 1996
307283
Aw: Dwa popiersia, w dolnej części KLEMENS VIII - ZYGMUNT... | I/I- |
220 zł szac. 150 zł 189 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę 50. rocznicy powstania Sądu Rzeszy w Lipsku, 1929
308865
Aw: Budynek sądu, u góry 1879 - 1929, na dole VOCKE • KAS... | II/III |
310 zł szac. 250 zł 166 wyświetleń |
4 | zakończona |