Zakończenie: 16-07-2020 20:00 ÷ 22:23
Polska, jednostronny medal Benedykt XVI
305250
Popiersie Benedykta XVI w prawo, z prawej punca srebra i ... | I- |
220 zł szac. 160 zł 146 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal Regina Poloniae, 1982
304815
Aw: Półpostać papieża z uniesionymi rękami, z prawej JAN ... | II+ |
140 zł szac. 120 zł 153 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Watykan, medal pamiątkowy, 1958
306060
Aw: Popiersie papieża w lewo, z prawej sygnatura E, Rw: H... | I- |
2 300 zł szac. 2 400 zł 291 wyświetleń |
7 | zakończona | |
306062
Aw: Półpostać papieża w prawo, S. S. JOHANNES XXIII, Rw: ... | I- |
1 650 zł szac. 1 600 zł 305 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Włochy, medal, 1731
305172
autorstwa Antonia Francesca Selvi; Aw: Popiersie w prawo,... | II |
400 zł szac. 100 zł 671 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal Jasna Góra, 1983
304814
Aw: Popiersie papieża w lewo, wokół herb papieski, kośció... | II- |
135 zł szac. 120 zł 168 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Watykan, medal na pamiątkę II soboru watykańskiego, 1963
306061
Aw: Popiersie papieża w lewo, PAULUS VI PONT MAX 1963, Rw... | I |
1 700 zł szac. 1 800 zł 352 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medali wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
303952
Aw: Statek na morzu i napis w otoku M/S PIŁSUDSKI, Rw: Za... | II+ |
175 zł szac. 100 zł 217 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę Edwarda Böhm-Ermolli, dowódcy wojska zajmujących Lwów, 1915
305184
Aw: Popiersie w mundurze z odznaczeniami, z prawej sygnat... | I-/II+ |
3 100 zł szac. 800 zł 909 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, medal z Emerykiem Hutten-Czapskim, 1978
305211
Aw: Popiersie lekko zwrócone w prawo, po bokach herb Leli... | I/I- |
1 550 zł szac. 350 zł 254 wyświetleń |
10 | zakończona |