Polska, medal Jasna Góra, 1983

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 22:18:00
304814
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Jasna Góra, 1983, Poznań, Aw: Popiersie papieża w lewo, wokół herb papieski, kościół w Wadowicach, herb Zakonu Świętego Pawła Pierwszego Pustelnika, Bazylika św. Piotra, Rw: Widok klasztoru w Jasnej Górze, JASNA GÓRA, z prawej 1382 / 1982, na dole punca srebra, medal wykonany w zakładzie Polsrebro w Poznaniu
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 45.6 mm, 49.55 g
Literatura: Nestorowicz 294, Grabowski 0349

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 167

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  115 zł
6)  85 zł
7)  75 zł