Włochy, medal, 1731

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Włochy, medal, 1731

Włochy, medal, 1731

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 22:13:40
305172
Opis: Włochy - Toskania, medal, 1731, autorstwa Antonia Francesca Selvi; Aw: Popiersie w prawo, pod nim sygnatura 1731•S, PA • MAG • FRAN • ANT • GIORGI • GVARD • S • CRVCIS •, Rw: Kaplica, przed którą lew, QVASI • CATVLVS • LEONIS • DOMVI • IVDA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 90.2 mm, 148.87 g, okazały medal z wysokim reliefem i mocno podniesionymi obwódkami na krawędziach - w formie dwustronnego medalionu
Literatura: Vannel-Toderi 189

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 666

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  320 zł
4)  240 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł