Watykan, medal pamiątkowy, 1958

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 20:02:40
306062
Opis: Watykan - Jan XXIII 1958-1963, medal pamiątkowy, 1958, Aw: Półpostać papieża w prawo, S. S. JOHANNES XXIII, Rw: Herb papieski, PONTIFEX• MAXIMUS• CORONATVS• 4.XI•1958, na dole sygnatura 900
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto próby '900', 26.2 mm, 7.82 g

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 960 zł
Cena szacunkowa: 1 600 zł
Ilość odsłon: 303

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 600 zł
4)  1 400 zł
5)  1 000 zł
6)  980 zł
7)  960 zł