Watykan, medal pamiątkowy, 1958

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 20:02:00
306060
Opis: Watykan - Pius XII 1939-1958, medal pamiątkowy, 1958, Aw: Popiersie papieża w lewo, z prawej sygnatura E, Rw: Herb papieski, wokół * 1876 • PIVS • XII • + 1958 • PONTIFEX • MAXIMVS
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto, 25.1 mm, 10.48 g, bity stemplami lustrzanymi

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 1 450 zł
Cena szacunkowa: 2 400 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 133

1)  2 300 zł
2)  2 200 zł
3)  1 850 zł
4)  1 650 zł
5)  1 550 zł
6)  1 500 zł
7)  1 450 zł