Polska, medal na pamiątkę Edwarda Böhm-Ermolli, dowódcy wojska zajmujących Lwów, 1915

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 3 100 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 22:14:00
305184
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, medal na pamiątkę Edwarda Böhm-Ermolli, dowódcy wojska zajmujących Lwów, 1915, Aw: Popiersie w mundurze z odznaczeniami, z prawej sygnatura K. Chodziński 1916, wyżej delikatnie wyryte 90, EDVARDO BÖHM ERMOLLI - GRATIAM REFERENS LEOPOLIS, Rw: Panorama Lwowa na tle wschodzącego słońca, niżej herb miasta, z prawej sygnatura K. CHODZIŃSKI, STAT SVA CVIQVE DIES – GLORIAE. 22/6 1915., na obrzeżu punca srebra, medal projektu Kazimierza Chodzińskiego
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 70.3 mm, 120.67 g, bardzo rzadki, niespotykany w srebrze
Literatura: Strzałkowski 328

Cena końcowa: 3 100 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość przebić: 49
Ilość odsłon: 475

1)  3 100 zł
2)  3 000 zł
3)  2 800 zł
4)  2 700 zł
5)  2 400 zł
6)  1 900 zł
7)  1 250 zł
8)  1 100 zł
9)  490 zł
10)  480 zł