Polska, medal Regina Poloniae, 1982

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 22:17:40
304815
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Regina Poloniae, 1982, Częstochowa, Aw: Półpostać papieża z uniesionymi rękami, z prawej JAN / PAWEŁ / II, Rw: Matka Boska Częstochowska, z boków REGINA - POLONIAE / 1382 - 1982, na obrzeżu punca srebra, medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych "Veritas" w Częstochowie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '916', 45.3 mm, 48.68 g, uderzenie przy krawędzi
Literatura: Nestorowicz 263, Grabowski 0317 (tam posrebrzany)

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 152

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  115 zł
6)  85 zł