Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
Polska, medal z okazji 10. rocznicy Cudu nad Wisłą, 1930
303967
projektu S.R. Koźbielewskiego, Aw: Popiersie papieża Pius... | II |
460 zł szac. 250 zł 202 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal - Bolesław Krzywousty - Obrona Głogowa 1109, 1988
303994
projektu Józefa Stasińskiego, Aw: Popiersie władcy w hełm... | I |
540 zł szac. 400 zł 685 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal wybity na pamiątkę 50. rocznicy śmierci majora Henryka Dobrzańskiego ps. "Hubal", 1990
304000
projektował Bohdan Chmielewski, Aw: Popiersie Hubala na t... | I |
460 zł szac. 500 zł 800 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Krzyż Walecznych 1944, 1946-1950
303664
Krzyż kawalerski, na ramionach NA - POLU - CHWAŁY - 1944,... | II |
145 zł szac. 60 zł 712 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Złoty Krzyż Zasługi, 1944-1952
303708
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II |
155 zł szac. 50 zł 1833 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
303732
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AV... | II- |
115 zł szac. 50 zł 351 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Śląsk, brakteat, XV w.
190618
Głowa dzika w prawo | II- |
90 zł szac. 40 zł 178 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Rosja, 2 ruble, 1756
305116
odmiana bez kropki po dacie | II/II- |
4 900 zł szac. 3 000 zł 606 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Rosja, 15 rubli, 1897 (А•Г)
305271
| II/II+ |
3 300 zł szac. 3 000 zł 358 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Rosja, 5 rubli, 1902 AP
305273
| I/I- |
1 150 zł szac. 1 000 zł 357 wyświetleń |
9 | zakończona |