Polska, Złoty Krzyż Zasługi, 1944-1952

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:25:00
303708
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Złoty Krzyż Zasługi, 1944-1952, Warszawa, Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w każdym kącie po pięć promieni, w medalionie w obwódce litery RP, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, krzyż wykoany w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone, emalia, 41.9 x 46.7 mm, 26.36 g
Literatura: Krotke Pl. Z. 5a

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1668

1)  155 zł
2)  155 zł
3)  135 zł
4)  90 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  40 zł
8)  30 zł