Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:29:40
190618
Opis: Śląsk - Księstwo Świdnickie, brakteat, XV w., Świdnica, Głowa dzika w prawo
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.6 mm, 0.15 g
Literatura: Frynas S.Fur.6.1, Kop. 8697 (R1), Fbg 358

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 168

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  50 zł
6)  30 zł
7)  28 zł
8)  26 zł
9)  24 zł