Polska, medal wybity na pamiątkę 50. rocznicy śmierci majora Henryka Dobrzańskiego ps. "Hubal", 1990
Zakończenie: 02-07-2020 22:09:00
304000
Opis: | Polska - III RP po 1989, medal wybity na pamiątkę 50. rocznicy śmierci majora Henryka Dobrzańskiego ps. "Hubal", 1990, projektował Bohdan Chmielewski, Aw: Popiersie Hubala na tle lasu, MJR HENRYK DOBRZANSKI "HUBAL", Rw: Oddział kawalerii w lesie, SYNOWI ZIEMI JASIELSKIEJ W 50 ROCZNICĘ ŚMIERCI, poniżej ODDZIAŁ PTAiN W JAŚLE 1990 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 925, punca na obrzeżu, 69.8 mm, 135.58 g, nakład 45 sztuk |
Literatura: | Paszkowycz 4/90, MMP 10 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 800