Polska, medal wybity na pamiątkę 50. rocznicy śmierci majora Henryka Dobrzańskiego ps. "Hubal", 1990

Polska, medal wybity na pamiątkę 50. rocznicy śmierci majora Henryka Dobrzańskiego ps.

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:09:00
304000
Opis: Polska - III RP po 1989, medal wybity na pamiątkę 50. rocznicy śmierci majora Henryka Dobrzańskiego ps. "Hubal", 1990, projektował Bohdan Chmielewski, Aw: Popiersie Hubala na tle lasu, MJR HENRYK DOBRZANSKI "HUBAL", Rw: Oddział kawalerii w lesie, SYNOWI ZIEMI JASIELSKIEJ W 50 ROCZNICĘ ŚMIERCI, poniżej ODDZIAŁ PTAiN W JAŚLE 1990
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, punca na obrzeżu, 69.8 mm, 135.58 g, nakład 45 sztuk
Literatura: Paszkowycz 4/90, MMP 10

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 613

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  410 zł
4)  400 zł
5)  360 zł
6)  330 zł
7)  310 zł
8)  300 zł