Polska, medal - Bolesław Krzywousty - Obrona Głogowa 1109, 1988
Zakończenie: 02-07-2020 22:07:20
303994
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal - Bolesław Krzywousty - Obrona Głogowa 1109, 1988, projektu Józefa Stasińskiego, Aw: Popiersie władcy w hełmie i zbroi, trzymającego miecz i tarczę, BOLESŁAW KRZYWOUSTY OBRONA GŁOGOWA 1109, Rw: Scena z oblężenia grodu, z prawej strony sygnatura Mennicy Warszawskiej, LEPIEJ ZGINĄĆ OD MIECZA ZA OJCZYZNĘ NIŻ KUPUJĄC ZHAŃBIONY ŻYWOT SŁUŻĄC OBCYM, poniżej PTAiN ODDZ. ZIELONA GÓRA KOŁO LUBIN |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 925 (punca na obrzeżu), 69.8 mm, 133.47 g, nakład 100 sztuk |
Literatura: | Paszkowycz 100/88, MMP 912 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 685