Polska, medal - Bolesław Krzywousty - Obrona Głogowa 1109, 1988

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:07:20
303994
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal - Bolesław Krzywousty - Obrona Głogowa 1109, 1988, projektu Józefa Stasińskiego, Aw: Popiersie władcy w hełmie i zbroi, trzymającego miecz i tarczę, BOLESŁAW KRZYWOUSTY OBRONA GŁOGOWA 1109, Rw: Scena z oblężenia grodu, z prawej strony sygnatura Mennicy Warszawskiej, LEPIEJ ZGINĄĆ OD MIECZA ZA OJCZYZNĘ NIŻ KUPUJĄC ZHAŃBIONY ŻYWOT SŁUŻĄC OBCYM, poniżej PTAiN ODDZ. ZIELONA GÓRA KOŁO LUBIN
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925 (punca na obrzeżu), 69.8 mm, 133.47 g, nakład 100 sztuk
Literatura: Paszkowycz 100/88, MMP 912

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 546

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  470 zł
4)  450 zł
5)  390 zł
6)  270 zł
7)  250 zł
8)  240 zł