Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
Zakończenie: 02-07-2020 22:30:20
303732
Opis: | Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928, Warszawa, Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AVMILLER, na stronie odwrotnej oracz z pługiem, usuwający osty, niżej 1918•1928, niżej znak mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, wykonane w Mennicy Państwowej |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 35.1 mm, 19.63 g |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 351