Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:30:20
303732
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928, Warszawa, Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AVMILLER, na stronie odwrotnej oracz z pługiem, usuwający osty, niżej 1918•1928, niżej znak mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, wykonane w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.1 mm, 19.63 g

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 302

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  65 zł
7)  36 zł
8)  30 zł