Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
Polska, medal - Generał Władysław Anders, 1989
303998
sygnowany AN (Andrzej Nowakowski); Aw: Popiersie trzy czw... | I |
440 zł szac. 500 zł 170 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Medal wybity w 70. rocznicę Powstania Wielkopolskiego, 1988
303996
Aw: Trzy popiersia, pod nimi podpisy W. KORFANTY / ST. TA... | I |
430 zł szac. 450 zł 186 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal na setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica, 1926
303970
autorstwa Józefa Aumillera; Aw: Popiersie w lewo, po boka... | II |
410 zł szac. 200 zł 188 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na X-lecie Odzyskania Wolności, 1928
303963
medal projektu Tadeusza Breyera bity w Mennicy Warszawski... | II/II+ |
410 zł szac. 250 zł 352 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal - Dowódcom II Korpusu, 1989
303997
sygnowany AN (Andrzej Nowakowski);Aw: Cztery popiersia, p... | I |
410 zł szac. 500 zł 327 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal - 745. rocznica Bitwy pod Legnicą, 1986
303993
projektu Józefa Stasińskiego, Aw: Fragment bitwy, 745 ROC... | I |
380 zł szac. 400 zł 217 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę złotych godów, 1937
303971
Aw: Popiersie prezydenta Mościckiego w lewo, po bokach sy... | I- |
360 zł szac. 300 zł 186 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal na setną rocznicę powstania listopadowego, 1930
303966
sygnowany na awersie WABIA WABINSKI, na rewersie ST REPET... | II- |
350 zł szac. 100 zł 277 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal - Jan Heweliusz, 1987
303995
projektant Krystyna Jeż-Kręcicka; Aw: Półpostać astronoma... | I |
350 zł szac. 500 zł 277 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medali wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
303949
Aw: Statek na morzu i napis w otoku M/S PIŁSUDSKI, Rw: Za... | II+ |
270 zł szac. 100 zł 159 wyświetleń |
7 | zakończona |