Polska, medal - Jan Heweliusz, 1987

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:07:40
303995
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal - Jan Heweliusz, 1987, projektant Krystyna Jeż-Kręcicka; Aw: Półpostać astronoma siedzącego na tle biblioteki, powyżej napis "28 januarius", w otoku 1611 JOANNES HEVELIUS 1687 / CIVIS ORBIS POLONI, Rw: Dachy staromiejskie Gdańska, powyżej gwiazdy,AUTOROWI / MACHINAE COELESTIS / PTAiN GDAŃSK 1987
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925 (punca na obrzeżu), 69.5 mm, 141.05 g
Literatura: Paszkowycz 34/87, MMP 629

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 276

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  330 zł
4)  300 zł