Polska, medal - Jan Heweliusz, 1987
Zakończenie: 02-07-2020 22:07:40
303995
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal - Jan Heweliusz, 1987, projektant Krystyna Jeż-Kręcicka; Aw: Półpostać astronoma siedzącego na tle biblioteki, powyżej napis "28 januarius", w otoku 1611 JOANNES HEVELIUS 1687 / CIVIS ORBIS POLONI, Rw: Dachy staromiejskie Gdańska, powyżej gwiazdy,AUTOROWI / MACHINAE COELESTIS / PTAiN GDAŃSK 1987 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 925 (punca na obrzeżu), 69.5 mm, 141.05 g |
Literatura: | Paszkowycz 34/87, MMP 629 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 312