Polska, medal na setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica, 1926
Zakończenie: 02-07-2020 22:02:00
303970
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica, 1926, autorstwa Józefa Aumillera; Aw: Popiersie w lewo, po bokach łukiem STANISŁAW STASZIC; Rw: Napis poziomy PAŚĆ MOŻE I NARÓD WIELKI, ZNISZCZEĆ - TYLKO NIKCZEMNY, u dołu T.N.W. 1926 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 55.0 mm, 65.64 g, medal w oryginalnym, tekturowym pudełku |
Literatura: | Strzałkowski 565 (R) |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 224